Inicjatywy rodziców

Pierniczki w Fioletowej

Dnia 13.12. dzieci z grupy Fioletowej odwiedziła mama Miłosza M. i wspólnie postanowiły spędzić przedświąteczny czas.Pani Agnieszka pokazała nam, że wspólne spędzanie czasu, to największa magia.  Dziękujemy pani Agnieszko, za wspólne zabawy i pracę. 

Więcej...

Nie pal przy mnie proszę!

4 grudnia w ramach projektu „Przedszkole bez nałogów” mama naszej Karolinki z grupy Żółtej, pani Milena, w ramach inicjatywy rodzicielskiej przeprowadziła pogadankę pod hasłem

Nie pal przy mnie proszę!”

Mówiła o szkodliwości palenia papierosów przez osoby dorosłe. Dzieci dowiedziały się m.in. kim jest bierny palacz. Pani Milena poruszyła również temat „Zdrowego trybu życia”. Na koniec dzieci kolorowały obrazek „Zakaz palenia” i „Szczęśliwą gwiazdę”.

Więcej...

Dyskoteka Andrzejkowa

Wspaniałą niespodziankę wszystkim Przedszkolakom zrobili rodzice Mateusza i Nikodema- Pani Edyta i Pan Tomasz. Zaprosili wszystkich na profesjonalną,  andrzejkową  dyskotekę. Były najnowsze hity, światełka, bańki ,dymy i wspaniała muza. Wszyscy bawili się znakomicie. Przepraszamy za jakość zdjęć , ale wszystko było w szybkim rytmie. Dziękujemy Państwu A. za wspaniałą inicjatywę rodzicielską. 

Więcej...