Inicjatywy rodziców

Owocowe smoothie w grupie Żółtej

Dnia 30.10., Grupę Żółtą odwiedził miły gość była to Pani Milena Golub mama Karolinki. W ramach inicjatywy rodzicielskiej wykonywała z dziećmi kolorowe koktajle owocowe. Dzieci ochoczo kroiły przyniesione przez siebie owoce i właśnie w ten sposób powstały 4 wspaniałe smoothie: shrek, gumisiowy, słoneczko i nazwany przez dzieci czekoladowy Kinder niespodzianka. Dla naszych przedszkolaków te spotkanie było świetną zabawą mogły samodzielnie pokroić owoce, które trafiły do blendera Pani Mileny. Wspólna praca zachęciła dzieci do próbowania nowych smaków nawet shrek, który zawierał szpinak posmakował naszym czterolatkom. Dziękujemy za spotkanie było świetnie 

Więcej...

Gość w grupie Niebieskiej

Dnia 11 października 2018 roku grupę Niebieską odwiedziła mama Dawida Mazurka Ołowniuka  pani Magdalena. Przeczytała dzieciom ulubioną bajkę Dawida "Kot w butach'. Serdecznie dziękujemy. I zapraszamy inne osoby do wzięcia udziału w naszej akcji.

Więcej...

Rodzice czytają bajki w grupie Fioletowej

Do tej akcji bardzo chętnie przyłączyła się mama Mai,pani Magdalena, która odwiedziła nasze Przedszkole dnia 11.10. 
Dzieci z wielkim zainteresowaniem wysłuchały bajki „Jaś i Małgosia”. Po wysłuchaniu utworu, maluchy odpowiadały na pytania przygotowane przez Panie.  
Czekamy z niecierpliwością na dalszych ochotników – a dzieciom gratulujemy wspaniałych Rodziców!

Więcej...