Sukcesy piłkarskie chłopaków z Żółtej

Olek i Filip z Grupy Żółtej wraz ze swoja drużyną z Akademii Piłkarskiej Wigry Suwałki w dniu 29.05.2021r. uczestniczyli w I Turnieju Młodych Wilków w Grajewie zajmując I MIEJSCE w kategorii NAJLEPSZA DRUŻYNA.

A w dniu następnym, tj. 30.05.2021r. potwierdzili swoją wspaniałą grę w Wojewódzkim Festiwalu Piłki Nożnej Dzieci w Bielsku Podlaskim.

Gratulujemy naszym kolegom piłkarskich sukcesów!!!

Suwalska Droga Do Gwiazd

Chwalimy się! 

Nasza młoda piosenkarka z grupy Fioletowej została wyróżniona w znanym, konkursie piosenki " Suwalska Droga Do Gwiazd" . Gabrysia Wolińska wyśpiewała swoją nagrodę piosenką " Góry do góry" . Gabi! Jesteśmy z Ciebie dumni! Brawo! Jak tylko otrzymamy zdjęcia z rozdania nagród, wrzucimy na stronkę.

Sukces Grupy Żółtej

3 listopada 2020r. do naszego przedszkola dotarła wspaniała informacja, iż trójka naszych wychowanków z Grupy Żółtej zdobyła nagrody w konkursie plastycznym „Suwalszczyzna w legendach i podaniach” zorganizowanym przez I LO w Suwałkach. Są to:

Amelka Sz. – II miejsce

Antek – III miejsce

Hania – wyróżnienie

Gratulujemy!!!!

Sukcesy piłkarskie chłopaków z Żółtej

Wielkie piłkarskie święto 17.11.19 obchodzili Antoni, Filip i Aleksander. Chłopcy z najmłodszej grupy piłkarskiej „Akademii Piłkarskiej Wigry Suwałki” uczestniczyli w Międzynarodowym Turnieju Piłki Nożnej w Mariampolu. Chłopcy i ich zespół mierzyli się z drużynami z Litwy. Ogromna radość towarzyszyła wszystkim zgromadzonym w hali ARVI ARENA z Mariampolu

Chłopcom gra w piłkę nożną sprawia wielką radość i po raz pierwszy na ich szyi zawisł medal za zaangażowanie jakie włożyli na boisku. Poszło im świetnie. Gratulujemy. .

Sukces Katarzyny Czarnieckiej z Grupy Czerwonej

Dn. 20.10.2019 r. Kasia w turnieju szachowym o puchar
Marszałka województwa podlaskiego zajęła 4 miejsce w swojej kategorii.
Gratulujemy Kasiu !!!

Dyplom Katarzyny Czarnieckiej z Grupy Czerwonej

Kasia otrzymała dyplom za zajęcie czwartego miejsca w II Turnieju w XXVI Suwalskiej Lidze Szkolnej w Szachach w grupie dziewcząt do lat 9.
Gratulujemy sukcesu !!!

Osiągnięcia Katarzyny Czarnieckiej z Grupy Czerwonej w szachach

Dn. 01.09.2019 r. Kasia brała udział w Mistrzostwach Polski w Szachach Szybkich i Błyskawicznych w Rzeszowie.

Dn. 01.09.2019 r. Kasia brała udział w Mistrzostwach Polski w Szachach Szybkich i Błyskawicznych w Rzeszowie.
Natomiast 28.09.2019 r. Kasia wzięła udział w turnieju Suwalska Liga Szkolna w Szachach (do lat 8). Nasza szachistka
wygrała 4 partie. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !!!

II miejsce Marcela Borowskiego w Ełckich Zawodach Mazury BJJ Kids

W dniu 15.06.2019 roku Marcel Borowski wziął udział w ełckich zawodach Mazury BJJ Kids. Zawody były dobrą okazją do sprawdzenia się z dziaciakami z czołowych polskich teamów. Marcel w swojej kategorii wagowej do 29 kg i wiekowej 2010-2012 miał grupę 13 zawodników i turniej zakończył na drugim miejscu zdobywając srebrny medal. Były to najcięższe jak dotychczas zawody, ponieważ były rozgrywane systemem pucharowym, a łez też nie brakowało. Gratulujemy Marcelku!!!!

Taniec z Gwiazdkami” w Kluczborku

Antoni Stopko z Grupy Żółtej dnia  27 kwietnia 2019r. wziął udział w IV Mistrzostwach Polski w Tańcu Dzieci Przedszkolnych i Wczesnoszkolnych Taniec z Gwiazdkami”  w Kluczborku. Turniej został zorganizowany przez Stowarzyszenie Rozwoju i Wspierania Osób Uzdolnionych Artystycznie „Talent”.

Wspomaganie rozwoju ruchowego dzieci, wspaniała zabawa i wiele radości towarzyszyło wszystkim małym uczestnikom. Miłym akcentem był udział jako jurora znanej tancerki – Pani Iwony Pavlović.

Cieszymy się bardzo z aktywności naszego Antosia i życzymy wielu sukcesów!

I Miejsce grupy Niebieskiej na XVII Wielkiej Olimpiadzie Małych Sportowców

Dnia 10 maja 2019 roku grupa Niebieska reprezentowała nasze przedszkole w XVII Wielkiej Olimpiadzie Małych Sportowców. Niebiescy zaprezentowali się świetnie w konkurencjach sportowych zajmując I miejsce. A kibice dzielnie nam dopingowali z trybun . Zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale i puchar. Serdecznie dziękujemy,  a zawodnikom gratulujemy.

Złoto Marcela z grupy Niebieskiej

W dniu 06.04.2019 roku do Olsztyna zjechały dzieci z różnych miast Polski: Warszawy, Łodzi, Poznania, Białegostoku, Szczytna, Olsztyna, Suwałk...... a nawet z odległej Słowacji,, gdzie odbył się 4 Rolling Spider Cup - turniej Brazylijskiego Jiu-Jitsu, Nie mogło tam zabraknąć Marcela Borowskiego, który w kategorii 2012/2011 (28kg) zdobył złoty medal. Serdecznie gratulujemy i życzymy jeszcze wielu sukcesów.

Festiwal wierszy Marii Konopnickiej

Dnia 04.04. w Przedszkolu nr 10 odbył się XIII Festiwal wierszy Marii Konopnickiej...Nasze Przedszkole, po wcześniejszych eliminacjach, reprezentowały: Maja Domysławska- 5 lat- grupa Czerwona z wierszem "Stefek burczymucha", oraz Anna Buza- 3 lata- grupa Fioletowa, z wierszem " Prośba Filusia". Dziewczyny pięknie wykonały swoje utwory, bez ksztyny stresu. Z dyplomami i prezentami, szczęśliwe wróciły do swoich kolegów. Dziewczyny! Jesteśmy z was dumne!!! 

Sukces Marcela z grupy Niebieskiej

W dniu 30.03.2019 roku odbyły się Mistrzostwa Suwałk w Judo. Trenujący na co dzień Brazylijskie Jiu Jitsu - Marcel Borowski z grupy Niebieskiej obronił tytuł z przed roku, zdobywając złoty medal w kategorii do 27 kg. Serdecznie gratulujemy Marcelku i życzymy dalszych sukcesów.

Sukces 3-4 latków

 

KATEGORIA SOLIŚCI 3-4 LATKI:

I I MIEJSCE:

Zosia Mieczkowska 4 lata - „Ja już nie jestem przedszkolakiem”

Grupa "Biała"

nauczyciele: Beata Borkowska, Bogumiła Ołów

Sukcesy 5 latków

Grupa czerwona może pochwalić się osiągnięciami w dziedzinie sportu: chłopcy świetnie radzą sobie w piłce nożnej Marcel Dębowski pochwalił się pucharem zdobytym na Halowym Turnieju Piłki Nożnej natomiast Kasia Czarniecka zdobył a III miejsce w Mistrzostwach Suwałk Przedszkolaków do lat 7 w Szachach dziewcząt.  Gratulujemy.

 

Piłkarskie sukcesy chłopców z Grupy czerwonej

Kilkoro chłopców z Grupy Czerwonej uczęszcza na zajęcia do szkółki piłkarskiej i mogą się pochwalić sukcesami osiągniętymi w tej dyscyplinie sportu. Jakub Niedbała otrzymał ostatnio statuetkę dla najlepszego dryblera, natomiast Mateusz Butkiewicz pochwalił się pucharem zdobytym podczas rozgrywek piłkarskich przeprowadzonych w Kętrzynie. Gratulujemy. 

Suwalska Droga do gwiazd I miejsce Mai Gościewskiej

W dniu 31 stycznia 2019r Maja Gościewska zajęła pierwsze miejsce w konkursie piosenki ,, Suwalska Droga do gwiazd” w Szkole Podstawowej nr 6 w Suwałkach . Życzymy dalszych sukcesów.

Zmalowane Suwałki wręczenie nagród w Hotelu Loft

Dnia 14 grudnia 2018 roku na Gali w Hotelu Loft zostały wręczone nagrody w konkursie „Zmalowane Suwałki. Dziewczynki z grupy Niebieskiej Natalia Górska i Lena Bieryło zostały w nim wyróżnione. Ich prace spośród 60 innych zostały wybrane do kalendarza na 2019 rok. Wszyscy laureaci oprócz pamiątkowego kalendarza otrzymali nagrody. Serdecznie gratulujemy.

Złoto Marcela z grupy Niebieskiej

W dniu 01.12.2018 roku Marcel Borowski z grupy Niebieskiej wziął udział w Mistrzostwach Litwy Brazylijskiego Jiu Jitsu. Mimo wielkiego stresu walczył do końca i zdobył upragnione złoto w swojej kategorii wagowej. Na co dzień Marcel trenuje pod okiem Bartłomieja Mikołajczyka w Fabryce Jiu Jitsu Suwałki. Serdecznie gratulujemy Marcelku i życzymy jeszcze wielu sukcesów.

I miejsce w Konkursie Wiedzy o Polsce "Kocham cię Polsko!"

W dniu 8 listopada 2018r. odbyła się czwarta edycja Konkursu Wiedzy o Polsce. Organizatorem konkursu było Przedszkole nr 3 im.Jana Pawła II w Suwałkach. Nasze przedszkole w składzie : Lenka Butkiewicz i Nikodem Korzun
( grupa pomarańczowa) zajęło I miejsce! Gratulujemy zwycięzcom!

 

KONKURS FOTOGRAFICZNY "PRZYRODA WOKÓŁ NAS" 2018/2019

W naszym przedszkolu od 10.09.2018 do 23.10.2018 trwał konkurs fotograficzny "Przyroda wokół nas".
Dzieci, których fotografie zostały wyróżnione :
Amelia Rojek "Muchomorki" - Grupa Fioletowa
Zuzanna Szulc "Źrebaczki" - Grupa Żółta
Urszula Sienkiewicz "Bzz,bzz,bzz" - Grupa Pomarańczowa
Julia Sieńkowska "Rusałka admirał" - Grupa Niebieska
Nadia Seredzińska "Park Narodowy Jezior Plitwickich" - Grupa Zielona Półnutka
Malwina Lipska "Oka mgnienie" - Grupa Niebieska
Kamila Gudanowska "Krzyżak" - Grupa Niebieska

Gratulujemy !!!

Mistrzostwa Suwałk

W dniach 14 - 15.04.2018 w Szkole Podstawowej Nr 10 odbyły się Mistrzostwa Suwałk do lat 8.
Mistrzem Suwałk do lat 8 został zawodnik Klubu Hańcza Suwałki Kamil Jasiulewicz.
WIELKIE GRATULACJE trzymamy kciuki za naszego mistrza na Mistrzostwach Polski!

XXIV EDYCJA SUWALSKIEJ LIGI SZKOLNEJ W SZACHACH - SEZON 2017/2018.

W dniu 11.04.2018 roku odbyło się zakończenie XXIV EDYCJA SUWALSKIEJ LIGI SZKOLNEJ W SZACHACH - SEZON 2017/2018. Na całą Ligę składało się osiem turniejów szachowych. Uczestnicy grali w trzech grupach wiekowych : do 9 lat, do 11 lat i do 13 lat. Kamil Jasiulewicz dzielnie walczył cały rok. Ciężką pracą udało mu się zdobyć I miejsce w grupie A (dzieci do lat 9.) Prawie każde pojedyncze spotkanie świętował sukcesem. NASZ MISTRZ!!! SUPER!

12. MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO CHŁOPCÓW DO LAT 7 W SZACHACH SZYBKICH.

Dnia 7 kwietnia 2018 roku w Białymstoku odbyły się 12. MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO CHŁOPCÓW DO LAT 7 W SZACHACH SZYBKICH. W turnieju wzięło udział 42 chłopców. Kamil Jasiulewicz zdobył 3 miejsce. BRAWO, KAMILKU!!!

Szkolne Indywidualne Mistrzostwa Polski

W dniach 08-14.01.2018 roku w Szklarskiej Porębie Odbyły się Szkolne Indywidualne Mistrzostwa Polski. W grupie do lat 7 Kamil Jasiulewicz zajął 3. miejsce.
 W grupie do lat 9 Dawid Jasiulewicz zajął 4. miejsce.
Gratulujemy!

 

 

Łucja z grupy Fioletowej w konkursie Ikei

IKEA zbiera dziecięce marzenia o pluszakach i je spełnia!

W pierwszym etapie konkursu maluchy rysowały w domach swoje wymarzone pluszowe zabawki. Otrzymane prace dzieci, wśród których wybrano 20 polskich finalistów. Ich rysunki wezmą udział w ogólnoświatowym finale, tam wyłonione będzie 10 zwycięskich rysunków. Na ich podstawie powstanie limitowana edycja pluszowych zabawek, dostępna w sklepach Ikea. Gratulujemy ŁUCJA i trzymamy kciuki!!!

Międzynarodowe zawody Kaunas Open Jiu-Jitsu Championship w Kownie

W dniu 2 grudnia 2017 odbyły się Międzynarodowe zawody Kaunas Open Jiu-Jitsu Championship w Kownie, podczas których Marcel z grupy Niebieskiej, Aleksander z grupy Fioletowej i Dawid z grupy Białej zajęli 3 miejsca w swoich kategoriach. Na co dzień, dzieci reprezentują  Fabrykę Jiu -Jitsu - BJJ Academy Suwałki, gdzie trenują pod okiem Pana Bartka Mikołajczyk. Wszystkim zawodnikom gratulujemy.

VIII TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO SOKÓŁKA, 28-X-2017

     W sobotę 28.10.2017 odbył się w Sokółce VIII TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO. W turniej wzięło udział około 150 szachistów z całego Województwa Podlaskiego. W Grupie D (Przedszkole) I miejsce zdobył Jasiulewicz Kamil - wygrał wszystkie rundy.

W Grupie C (kl.I - III)  I miejsce  wywalczył Jasiulewicz Dawid (absolwent Przedszkola).

Obu chłopcom gorące gratulacje!!!

XXIV edycja Suwalskiej Ligi Szkolnej w Szachach - 2017/2018

W sobotę 30 września 2017 roku rozpoczęła się XXIV edycja Suwalskiej Ligi Szkolnej w Szachach. Zawody odbędą się w formie 8 turniejów, w czasie roku szkolnego 2017/2018. Turnieje będą rozgrywane w trzech grupach:
Grupa A do lat 9 – dzieci urodzone w 2009 roku i młodsze,
Grupa B do lat 11 – dzieci urodzone w 2007 roku i młodsze,
Grupa C do lat 13 + gimnazja – dzieci urodzone w 2002 roku i młodsze.
Na pierwszym turnieju na starcie stanęły 63 osoby z Bakałarzewa, Jeleniewa, Krasnopola i Suwałk.

Do grupy A zgłosiło się 22 zawodników. Kamil Jasiulewicz, jako jeden z najmłodszych uczestników, wygrał ze starszymi kolegami i zdobył I miejsce.

Szczegółowe wyniki:
http://www.chessarbiter.com/turnieje/2017/ti_5955/final_standings&9.html

BRAWO KAMILKU!!! BRAWO!

Najmłodszy szachista!!!

Kamil Jasiulewicz, z grupy Fioletowej,w dniach 11-18. 08., wziął udział w I Międzynarodowym Memoriale im. Ireny Warakomskiej. Był najmłodszym uczestnikiem tego wydarzenia. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów w rozpoczętym roku szkolnym!!!

Święto Biegania RESO

Dnia 17.06.2017. odbyło się Miejskie Święto Biegania RESO, Suwałki 10,5.W kategorii od Krasnoludka do Gimoludka udział wzięli przedstawiciele grupy Żółtej : Miłosz Urbanowicz, który zajął I miejsce, oraz Bartosz Sikorski, który do met dobiegł jako trzeci.Gratulujemy, chłopaki !!!

Piotrek- piłkarz!

20 maja 2017r. kolejny turniej Piotrka z grupy Żółtej, tym razem w Olecku na Football Festival.

Na 18 zespołów drużyna AP Wigry Suwałki zajmuje 3 miejsce.

Bilans Piotrusia – 3 gole, w tym jeden z połowy boiska oraz 3 asysty bramkowe.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Turniej Małego Matematyka

17 maja 2017r. w Przedszkolu nr 5 z Oddziałem Integracyjnym odbył się Turniej Małego Matematyka. Nasze przedszkole reprezentowali: Miłosz Urbanowicz i Wojtek Kopiczko z grupy żółtej.

 Dzieci podczas tego konkursu kształtowały umiejętność liczenia i doskonaliły umiejętności dodawania na konkretach i w pamięci.

Miłosz podczas turnieju otrzymał największą ilość punktów.

Obaj chłopcy wrócili z Tytułem Mistrza w Liczeniu. Gratulujemy!!!

 

Mistrz Województwa w naszym Przedszkolu!!!

Dnia 14 maja 2017 roku w Białymstoku odbyły się II Szachowe Mistrzostwa Województwa Podlaskiego do lat 6.
Wystartowało 45 chłopców z rocznika 2011. Kamil Jasiulewicz wygrał wszystkie 7 rund - był najlepszy. Codzienne treningi szachowe zaowocowały zdobyciem I miejsca. Gratulujemy tak wielkiego sukcesu!!!

Wielki sukces Piotrka w Warszawie

09 kwietnia 2017 drużyna AP Wigry Suwałki z Piotrkiem Olszewskim (z grupy żółtej) w składzie, zajęła wysokie III miejsce w silnie obsadzonym turnieju GIGANT SMILE CUP w Warszawie.

Piotrek miał swój wkład w sukces drużyny zdobywają 2 bramki oraz zaliczył asystę bramkową dla „wychowanka” grupy żółtej Rafała Sobuń.

Chłopaki - wielkie gratulacje! W młodości siła!!!!

III Miejsce w Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie!

Dnia 09.05. dzieci z grupy Fioletowej reprezętowały nasze Przedszkole w IX Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie i zdobyli wysokie, trzecie miejsce!

Nasze dzieciaki świetnie wiedziały jak dbać o bezpieczeństwo swoje i kolegów. Bezbłędnie demonstrowały bezpieczną pozycję podczas ataku psa, znały alarmowe numery telefonów oraz podstawowe znaki drogowe. Jednym słowem, był to sprawdzian wiedzy, zdobywanej w Przedszkolu podczas zajęć dydaktycznych przez cały rok. Gorąco gratulujemy sukcesu oraz ogromnej wiedzy! 

Natasza Szeląg na XXV Festiwalu Piosenki Przedszkolnej w Białymstoku

Dnia 9 maja 2017 roku Natasza Szeląg z grupy Niebieskiej pojechała reprezentować nasze przedszkole w XXV Festiwalu Piosenki Przedszkolaków, który odbył się w Białymstoku. Nasza reprezentantka zaśpiewała piosenkę pt. „Złośliwa mucha”. Jury w składzie:

  1.  Urszula Iwaszuk – instruktor muzyki, kierownik „Mini Klubu” Spółdzielni Mieszkaniowej „Słoneczny Stok” w Białymstoku
  2. Zdzisława Paulińska – instruktor muzyki Młodzieżowego Domu Kultury w Białymstoku
  3. Stefan Czarnecki – muzyk

Jury po wysłuchaniu 32 występów małych wokalistów  przyznało Nataszy wyróżnienie. Serdecznie gratulujemy Nataszko i życzymy jeszcze wielu sukcesów na scenie!

Marcel z grupy Niebieskiej i Olek z Fioletowej na międzynarodowych zawodach Suwałki Open Jiu-Jitsu Championship 2017

W dniu 29 kwietnia 2017 odbyły się międzynarodowe zawody Suwałki Open Jiu-Jitsu Championship 2017, podczas których Marcel Borowski z grupy Niebieskiej zajął 2 miejsce, a Aleksander Mikołajczyk z grupy Fioletowej - 3 miejsce, w swojej kategorii wagowej. W turnieju udział wzięły również dzieci z innych klubów: z Litwy, Olsztyna, Szczytna, Ełku i Białegostoku oraz Suwałk. Wszystkim zawodnikom gratulujemy. A wam, Marcelku i Olku, życzymy jeszcze wielu sukcesów.

Medal sześciolatka

Paweł Banach zdobył srebrny medal w swojej grupie wagowej na międzynarodowych zawodach Suwałki Open Jiu-Jitsu Championship 2017, które odbyły się 29.04.2017. 

Udane zakończenie XXIII EDYCJi SUWALSKIEJ LIGI SZKOLNEJ W SZACHACH - SEZON 2016/2017

 We wrześniu 2016 roku rozpoczęła się kolejna edycja Suwalskiej Ligi Szkolnej w Szachach. Spotkania odbywały się średnio raz w miesiącu. W sezonie 2016/2017 liga szachowa obejmowała 8 spotkań. W turniejach szachowych udział mogły wziąć dzieci urodzone w 2008 r. i młodsze. Kamil Jasiulewicz rozegrał siedem turniejów i zdobyta łączna ilość punktów pozwoliła mu zdobyć wysokie  VI miejsce. Podkreślając przy tym, że walczył z kolegami z pierwszych i drugich klas szkół podstawowych.
Dawid Jasiulewicz (starszy brat Kamila) był bezkonkurencyjny i zdobył największą ilość punktów jednocześnie zajął I miejsce w całej Suwalskiej Lidze Szkolnej w sezonie 2016/2017.

Kamil- mistrz szachowy

23 maja zakończyły się dwudniowe  Mistrzostwa Suwałki w Szachach do lat 8. oto wyniki:
1 Jasiulewicz, Dawid (ur.2009)
KSz. Hańcza Suwałki
2 Pałejko, Gabriela (ur. 2009)
KSz. Hańcza Suwałki
3 Jasiulewicz, Kamil (ur.2011)
KSz. Hańcza Suwałki

W ciągu dwóch dni dzieci zagrały VII rund. Kamil Jasiulewicz wygrał aż 5 rund co pozwoliło mu osiągnąć II miejsce w kat. chłopców do lat 8 oraz miejsce III w całym turnieju
- Reprezentanci Klubu Szachowego ,,Hańcza” odwiedzili  studio radiowe Bayer.fm: , wracając wprost z Mistrzostw Województwa Młodzików do lat 8 w Białymstoku, skąd przywieźli ze sobą medale. W kategorii chłopców brąz wywalczył Dawid Jasiulewicz absolwent naszego Przedszkola. O tym jak często trzeba trenować, czy zdarza się im pokłócić podczas gry, i o tym jak dać komuś szacha, rozmawiali na antenie Radia.

"Alicja w Krainie Czarów"

Dzieci i Panie z grupy "Białej" serdecznie dziękują Laurze Łabędzkiej za rolę "Biedroneczki" w spektaklu "Alicja w Krainie Czarów".

Gratulacje! - życzymy dalszych sukcesów!

" Alicja..."- ciąg dalszy

Absolwentka naszego przedszkola – z grupy żółtej – Inga Putra stawia kolejne, wielkie kroki na dużej scenie Suwalskiego Ośrodka Kultury w roli Biedronki w spektaklu „Alicja w krainie czarów”.

Gratulujemy i życzymy dalszych wspaniałych ról!!!

Panie i koledzy z dawnej grupy.

Kolejne sukcesy naszych Przedszkolaków

Tym razem przedstawiciele naszego  Przedszkola godnie reprezentowali nas w konkursie recytatorskim i plastycznym o wierszach Marii Konopnickiej. Gratulujemy !

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Mój ukochany miś”

25 listopoada w Przedszkolu nr 9 SOSW nr 1 w Suwałkach rozstrzygnięto konkurs plastyczny „Mój ukochany miś”. Dwie osoby z naszego przedszkola otrzymały I miejsca. Była to Helenka Malinowska z Grupy Żółtej oraz Nina Iwaszko z grupy Zielonej. Dziewczynki pokonały dużą konkurencję gdyż w konkursie brały udział dzieci ze wszystkich suwalskich przedszkoli. Zwyciężczyniom gratulujemy.

Opowieści znad Czanej Hańczy

Czworo dzieci z grupy żółtej wzięło udział w IV Przeglądzie Dziecięcej Twórczości Plastycznej, który został zorganizowany przez Pracownię plastyczną CENTRUM Suwalskiego Ośrodka Kultury przy współpracy Towarzystwa Przyjaciół Dzieci Oddział w Suwałkach pod tytułem „Opowieści znad Czarnej Hańczy”.
Praca Alicji Szulc została zakwalifikowana na wystawę pokonkursową.

Do IV Przeglądu Dziecięcej Twórczości zgłoszono 506 prac. Na wystawie można obejrzeć 140 prac. Wśród nich znalazły się: 12 prac nagrodzonych i 16 wyróżnionych przez jury za ciekawą interpretację tematu z zastosowaniem różnych technik malarskich i rysunkowych, za indywidualność plastyczną i oryginalność w opracowaniu tematu wiodącego. Jury obradowało 3 listopada 2016 roku w składzie: przewodniczący: Andrzej Zujewicz – artysta malarz, fotografik oraz członkowie: Barbara Osewska – metodyk, pedagog i Olga Wielogórska – artysta malarz, rzeźbiarz, ilustrator.
Gratulujemy!!!

 

Rozstrzygnięcie konkursu "Suwałki- moje miasto."

Dnia 18 listopada 2016 roku w Muzeum Okręgowym w Suwałkach odbyło się uroczyste podsumowanie Roku Czarnej Hańczy. Podczas uroczystości zostały wręczone nagrody III edycji konkursu plastycznego „Moje miasto Suwałki”. Z rąk prezydenta Miasta Suwałk pana Czesława Renkiewicza nagrodę i dyplom za zajęcie II miejsca otrzymała Natasza Szeląg z grupy Niebieskiej. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

Miłe zakończenie roku szkolnego

30 czerwca 2016r. nastąpiło oficjalne wręczenie nagrody Grupie Żółtej za zdobycie wyróżnienia w III edycji konkursu pt. „Ciekawe formy sceniczne dziecka przedszkolnego” przedstawieniem pt. „Pierwsza gwiazdka z aniołkami”. Konkurs zorganizował Suwalski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Suwałkach i Przedszkole nr 4 w Suwałkach. Celem konkursu było propagowanie twórczości artystycznej dzieci w wieku przedszkolnym.
Małym aktorom gratulujemy!

Piłkarze z grupy żółtej znów w akcji!!!

Piotrek, Rafał i Bartek tym razem pojechali na Turniej Skrzatów rocznik 2010 organizowany przez Włókniarz Białystok.
Piotrek strzelił w turnieju aż 8 goli. Brawo!!!

II i III miejsce w konkursie "Świat wokół nas"

We wtorek tj. 31.05.16 roztrzygnięto konkurs plastyczny "Świat wokół nas" organizowany przez Przedszkole nr 3 przy wsparciu Urzędu Miasta Suwałki. Aleks Ptasiński z grupy Fioletowej zajął II miejsce a reprezentantka grupy Żółtej Alicja Szulc zdobyła III miejsce w tym konkursie . Dzieci pokonała 80 konkurentów z innych przedszkoli. Organizatorzy zadbali o wspaniałą atmosferę oraz nagrody dla zwycięzców - serdecznie gratulujemy.

Piotrek - piłkarz

W dniu 21.05.2016r. Piotrek Olszewski (grupa żółta 5 – latki A) reprezentował AP Wigry Suwałki rocznik 2009 w turnieju „Moje małe mistrzostwa” dla rocznika 2008r. w Olecku. Drużyna Wigier z Piotrkiem w składzie była o rok młodsza od uczestników, a mimo to zakwalifikowała się do najlepszej czwórki turnieju. Emocje, piękne gole, medale, okazały puchar i wspaniała zabawa, to wszystko zapewnił bardzo udany turniej.
Jak zwykle wielkie gratulacje Piotrkowi i jego drużynie!!!

Miejskie biegi Reso

29 maja 2016r. w Suwałkach odbyło się święto biegania RESO Suwałki 10,5. km. Inga Putra z grupy żółtej 5 – latków „A” reprezentowała nasze przedszkole. Na dystansie 200 m zajęła III miejsce. Gratulujemy!!!

Sukces szachowy Kamila

W dniach 26-29.05. w Suchedniowie ( woj. Świętokrzyskie) odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Polski do lat 6-7 w szachach. Kamil Jasiulewicz brał udział w tych mistrzostwach, bowiem szachy nie mają przed nim tajemnic. Kamil z grupy Fioletowej był najmłodszym (4 lata) uczestnikiem zawodów. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !!!

Grupa Czerwona na Turnieju Małego Matematyka.

Dnia 13 maja dwoje dzieci z grupy Czerwonej uczestniczyły w Turnieju Małego Matematyka w Przedszkolu nr 5 w Suwałkach. Jakub Kłosek zajął I miejsce, a Miłosz Urbanowicz III miejsce. W nagrodę otrzymali wspaniałe nagrody i "posadę w bankach". Gratulujemy!

Wyróżnienie na XII KONFRONTACJI TALENTÓW WOKALNYCH ŚWIETLIK 2016

16.05.16 odbył się organizowany przez SOK Suwałki konkurs wokalny Świetlik 2016. Nasze przedszkole reprezentowała Ania Florczyk z grupy Żółtej, zaśpiewała piosenkę "Dzwiękołapka" autorstwa Jana Wojdaka. Jej wykonanie i interpretacja utworu zrobiła dobre wrażenie na jury i Ania otrzymała wyróżnienie za swój występ. Gratulujemy zwłaszcza, że wystąpiła w kategori wiekowej 6-9 lat i była jedną z młodszych uczestniczek tego konkursu. Serdecznie gratulujemy!

Konkurs Plastyczny - sukces Anielki

Anielka Baczewska z grupy "Białej" 4-latki "A" zajęła I miejsce w konkursie plastycznym "Magia w utworach Ewy Szelburg - Zarembiny". Organizatorem konkursu było Przedszkole nr 1 w Suwałkach. Dziękujemy.

Sukces Rafała S.

Rafał Sobuń z grupy żółtej 5 – latki „A” uczęszcza do Akademii Piłkarskiej Wigry Suwałki. W dniach 25-29.01.2016r. brał udział w feriach zimowych zorganizowanych przez swój klub. Trenerami byli m.in. pan Przemysław Makarewicz i pan Karol Poklikajew. Każdego dnia dzieci brały udział w porannych treningach piłkarskich, grach i zabawach. Popołudniami wychodzili do kina, na kręgle, kulki i do SOK-u. Na zakończenie zimowiska otrzymał puchar za zaangażowanie i pracę w drużynie.

Festiwal wierszy Marii Konopnickiej w Przedszkolu nr 10 w Suwałkach.

29 kwietnia trójka dzieci  z trzech grup wiekowych: Natasza Szeląg – gr. Niebieska, Natalia Makarewicz –gr. Biała i Maja Ciechanowicz- gr. Żółta reprezentowały nasze przedszkole na Festiwalu wierszy Marii Konopnickiej w Przedszkolu nr 10. Konkurencja była bardzo duża, gdyż występowało ponad 30 dzieci ze wszystkich suwalskich przedszkoli. Serdecznie gratulujemy Natalii Makarewicz, która zajęła I miejsce w kategorii 3-4 latki, recytując wiersz „Muchy samochwały”. Wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i książeczki- oczywiście z utworami naszej suwalskiej poetki.

 

Kocham Cię Polsko

Dnia 20 kwietnia 2016 roku dwójka dzieci z grupy „Czerwonej”: Maja Wysocka i Jakub Kłosek, wraz z panią Jadwigą Cebelińską odwiedziły Przedszkole Nr 3 w Suwałkach. Dzieci brały udział w konkursie wiedzy o Polsce „Kocham Cię Polsko”. Dzielnie reprezentowały nasze przedszkole. Wykazały się dużą wiedzą o Polsce. Zajęły III miejsce i otrzymały wspaniałe nagrody.

Mistrzostwa Suwałk w szachach

Dnia 23.04.2016 r. odbyły się Mistrzostwa Suwałk do lat 7 i do lat 6 w szachach.

28 najmłodszych szachistów w wieku 5-6-7 lat rywalizowało w Mistrzostwach Suwałk do lat 7 i 6. Najmłodsi szachiści rozegrali 7 partii. Emocji mnóstwo- jak to zwykle w tak młodej grupie wiekowej. Po ukończeniu 7 partii, uczestnicy zostali nagrodzeni nie tylko medalami i pucharami za czołowe miejsca, ale również dyplomami i upominkami.

Najmłodszy uczestnik (jedyny z rocznika 2011) - Kamil Jasiulewicz (Przedszkole nr 7 w Suwałach) zdobył VI miejsce w kategorii chłopców do lat 6.

Konkurs recytatorski- "Przyroda moim przyjacielem"

Dnia 15.04. w Przedszkolu nr2 w Suwałkach, odbył się konkurs recytatorski pt. " Przyroda moim przyjacielem." Przedstawiciele naszego Przedszkola: Natalia Makarewicz- grupa Biała, Dawid Konopko- grupa Fioletowa i Aleksy Ptasiński- grupa Fioletowa, recytowali wiersze o tematyce pro ekologicznej. Dzieci zaprezentowały wysoki poziom artystyczny. Wszyscy uczestnicy dostali okolicznościowe dyplomy i mnóstwo nagród. A po występach - zasłużony relaks w basenie z kulkami i pyszny poczęstunek. Całej trójce gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Sukces Piotrka Olszewskiego

3 kwietnia 2016r. drużyna AP Wigry Suwałki rocznik 2009r., z Piotrkiem Olszewskim (grupa żółta 5 – latki „A”) w składzie, zajęła wysokie 2 – gie miejsce w Międzynarodowym Turnieju Suvalkija 2016 Cup. Na turnieju wystąpiły drużyny między innymi z Kowna, Wilna czy Mariampola. Drużyna Wigier wygrała 4 mecze, przegrywając dopiero w finale z drużyną Kowna.

Gratulujemy sukcesu!!!

Wyróżnienie dla Nadii Augustajtys.

Dnia 02.04 ogłoszono wyniki konkursu, organizowanego cyklicznie przez Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy w Suwałkach, w ramach obchodów Światowego Dnia Świadomości Autyzmu. Wśród wielu prac, praca wykonana przez Nadię Augustajtys z grupy Fioletowej została wyróżniona.Gratulujemy!!! 

Trzy Statuetki z XV Festiwalu Piosenki Przedszkolnej w naszym Przedszkolu!

Dzieci z naszego Przedszkola zdobyły w tym roku aż trzy z czterech , statuetki za pierwsze miejsca w XV Festiwalu Piosenki Przedszkolnej:

Zespół: „Półnutka” : Zuzanna Kozłowska, Gabriela Zawadzka, Maja Gościewska, Krystian Balcer utwór: „ Tak to tak, nie to nie”, grupa Zielona Półnutka,

Anna Florczyk , utwór: „Dźwiękołapka” , grupa Żółta,

Zespół „Siódemeczki” : Aleksandra Nejfert, Lena Chwalińska, Maja Łukaszewicz, Alicja Szulc „Ja kocham rapa”, grupa Żółta.

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Kolejny sukces naszego Przedszkolaka

W dniu 12.03.2016r., Piotrek Olszewski z grupy żółtej 5 –latki „A” reprezentował akademię piłkarską Wigry Suwałki w turnieju w Mońkach. Była to nagroda za systematyczne uczęszczanie oraz wielkie zaangażowanie podczas treningów. Jako jedyny z rocznika 2010r., miał przyjemność rywalizować z chłopakami o rok starszymi, czyli z rocznikiem 2009r. Drużyna AP Wigry Suwałki wygrała wszystkie mecze, pokonując małych piłkarzy z AP Talent Białystok (5:0, 3:1), MOSiR Mońki (10:0) oraz Sukces Białystok (8:0). Piotr zdobył swoją premierowa bramkę i w znaczny sposób przyczynił się do wygrania wszystkich meczy przez swoją drużynę.
Piotrek - wielkie gratulacje składa Ci całe przedszkole! Dalszych tak wspaniałych sukcesów!!!!

Quiz wiedzy bajkowej

17.02.16r. odbył się quiz wiedzy bajkowej organizowany przez Przedszkole nr 6 w Suwałkach. Nasi reprezentanci z Grupy Żółtej: Ania Florczyk, Rafał Sobuń, Piotr Olszewski zajęli I miejsce pokonując tym samym inne suwalskie przedszkola. Gratulujemy !!!

Rodzinny Konkurs Fotograficzny- roztrzygnięcie

Zakończył się I konkurs fotograficzny zorganizowany przez nasze Przedszkole.

Wyróżnienia otrzymały: (kolejność przypadkowa)

- „ŚLIMAKI NOCĄ” Nadia Augustajtys, grupa fioletowa 4 latki B

- „GIL” Kamila Gudanowska, grupa niebieska 3 latki

- „CIĘŻKA PRACA TRZMIELI” Alan Barrera Arhuis, grupa żółta

- „JESIENNA SOSNA” Nikodem Korzun, grupa pomarańczowa 3-latki B

- „TURCJA- rejs nabrzeżach Alanyi” Lena Chwalińska, grupa żółta 5 – latki A

- „KWICZOŁ ZIMĄ” Olaf Sowulewski,  grupa fioletowa 4- latki B

- „LETNI WIETRZYK” Zosia Szóstka, grupa czerwona 5- latki B

Wszystkie wyróżnione zdjęcia znajdą się na blejtramach i będą zdobiły nasze Przedszkole.

Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie otrzymały dyplomy i nagrody.

"Mój Ukochany Miś"

Dnia 25.11. 2015 r. rozstrzygnięty został konkurs plastyczny  „Mój Ukochany Miś” zorganizowany dla dzieci z przedszkoli z terenu Miasta Suwałk, którego gospodarzem było Przedszkole nr 9.

Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:
I MIEJSCE W KATEGORII 3-LATKI- Kamila Gudanowska, grupa Niebieska

II MIEJSCE W KATEGORII 4-LATKI- Aleksander Mikołajczyk, grupa Fioletowa

Laureatom GRATULUJEMY

Świat wokół nas

Dnia 12 maja 2015 r. odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "ŚWIAT WOKÓŁ NAS" zorganizowanego przez Przedszkole nr 3 w Suwałkach. Na konkurs wpłynęło 117 prac plastycznych z 15 placówek przedszkolnych. Prace nadesłały przedszkola z Olecka, Augustowa, Gołdapi, Choroszczy, Warszawy oraz Suwałk. I miejsce zajęła Kinga Bartyzel - z grupy "Zielona Półnutka", wyróżnienie otrzymała Amelia Butanowicz z Grupy Niebieskiej - gratulujemy!!!

 

Stacja Autyzm

Mamy kolejne sukcesy w konkursie plastycznym! 30 marca został rozstrzygnięty konkurs plastyczny „Zaświeć się na niebiesko dla autyzmu” pt.: „Stacja: AUTYZM”. Konkurs zorganizowany został przez Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy nr 1 w Suwałkach i Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci „Jesteśmy Razem”.

Nasze Przedszkole zdobyło:

 I nagroda – Anna Florczyk (grupa Żółta)

I nagroda – Maja Wysocka (grupa Czerwona)

II nagroda –Kinga Bartyzel (grupa Zielona Półnutka)

III nagroda – Helena Malinowska (grupa Żółta).

Cieszymy się z naszych sukcesów i motywujemy siły na następne!

"Jestem bezpieczny"

Dnia 27.03.2015 roku  odbył się IX Międzyprzedszkolny Turniej Wiedzy  Przedszkolaka pod hasłem "Jestem bezpieczny", którego organizatorem jest Przedszkole nr 2 w Suwałkach.

 Nasze przedszkole reprezentowały starszaki z grupy Niebieskiej: Artur Aleksa, Michał Radulski  i Piotr Wasilewski.

Celem  Turnieju Wiedzy Przedszkolaka było promowanie bezpiecznego stylu życia,  utrwalenie wiadomości na temat bezpieczeństwa podczas zabaw i zajęć w domu, przedszkolu i na powietrzu oraz bezpieczeństwa na drodze.
Chłopcy zajęli II miejsce. Gratulacje!!!

"Wymaluj Zimę - Bajkowy las"

Został rozstrzygnięty konkurs plastyczny "Wymaluj Zimę - Bajkowy Las", w którym wzięło 28 uczestników naszego przedszkola. Prace zostały ocenione w dwóch kategoriach - oto laureaci prac:

Dzieci z grupy 3-4 latków

 I - miejsce Alan Barrera Arhuis (grupa "Żółta")

II - miejsce Krzyś Decewicz (grupa "Czerwona")

III - miejsce Mikołaj Giezek (grupa "Biała") i Opanowski Adrian (grupa "Fioletowa")

 

Dzieci z grupy 5-6 latków

I - Natalia Konopko (grupa "Pomarańczowa")

II - Mateusz Majewski (grupa "Zielona")

III - Julia Ferenc (grupa "Niebieska") 

 

Praca Natalii Konopko weźmie udział w ogólnopolskim konkursie "Dniach Przyjaciół Lasu 2015" pod Honorowym Patronatem Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego. Wszystkim dzieciom i ich rodzicom bardzo dziękujemy.

Konkurs plastyczny "Mój ukochany Miś"

Został roztrzygnięty konkurs plastyczny pt. "Mój ukochany Miś" organizowany przez Przedszkole nr 9 w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 1 w Suwałkach. Gratulujemy  Mikołajowi Giezek z grupy "Białej" za zajęcie III miejsca w kategorii wiekowej trzylatków oraz pozostałym uczestnikom konkursu.

Konkurs plastyczny "Moje rady na odpady"

05 listopada 2014 r. został rozstrzygnięty konkurs plastyczny pt.:" Moje rady na odpady " zorganizowany przez Przedszkole nr 8 w Suwałkach w ramach projektu "Od przedszkolnych lat dbamy o czysty świat?" . Wśród nagrodzonych znalazły się dwie dziewczynki z grupy "Zielona Półnutka":  Wiktoria Poźniak , która zajęła I miejsce  i Marianka Stempska otrzymała wyróżnienie. Dzieci dostały nagrody i piękne dyplomy. Serdecznie gratulujemy!!!

Ciekawe formy sceniczne dziecka przedszkolnego WYRÓŻNIENIE

W maju 2014 r. został ogłoszony konkurs “Ciekawe formy sceniczne dziecka przedszkolnego” organizowany przez Suwalski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli oraz Przedszkole nr 4 z Oddziałem Integracyjnym w Suwałkach.Grupa “Biała” 6-latków przystąpiła do konkursu z przedstawieniem “Witajcie w naszej bajce”.

8 października 2014 r. w Zespole Szkół nr 10 w Suwałkach odbyło się uroczyste podsumowanie i wręczenie nagród ufundowanych przez Prezydenta Miasta Suwałk. Dzieci z grupy “Białej” zostały wyróżnione za propagowanie idei czytelnictwa i bogactwo kostiumów – otrzymały “Certyfikat Małego Aktora”, a placówka nagrodę.

Dziękujemy aktorom i ich rodzicom za włożony trud. Dyplomy zostaną uroczyście wręczone na spotkaniu z małymi absolwentami przedszkola JUŻ WKRÓTCE.

Przedstawienie można zobaczyć na stronie http://http://www.youtube.com/watch?v=uMUQhgPkVOE

Nagrody w przegladzie dziecięcej twórczości plastycznej.

Dnia 05.10.2013 roku rozdane zostały nagrody za Przegląd Dziecięcej Twórczości Plastycznej Suwałki 2013. Organizatorem był Suwalski Ośrodek Kultury i pracownia plastyczna CENTRUM. I miejsce zajął Bartłomiej Olsztyn, III miejsce Piotr Fałtynowicz.

Obaj chłopcy uczęszczają do grupy białej. W nagrodę za piękne prace chłopcy otrzymali upominki i pamiątkowe dyplomy. Laureaci i zgromadzeni goście mogli wysłuchać koncertu muzycznego w wykonaniu solistek zespołu muzycznego ŚWIETLIK Emila Kulbackiego z Suwalskiego Ośrodka Kultury oraz opowieści o malarzu Alfredzie Wieruszu Kowalskim.

Naszym wspaniałym laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy jeszcze wielu sukcesów!

Konkurs "Patriotyzm Wspólczesnego Polaka " rozstrzygnięty!

15 listopada 2013 roku w Urzędzie Miejskim w Suwałkach został rozstrzygnięty konkurs plastyczny „Patriotyzm współczesnego Polaka". Celem konkursu było kształtowanie postaw patriotycznych oraz kultywowanie tradycji narodowych wśród dzieci i młodzieży.

Przedszkolacy i uczniowie odebrali dyplomy i nagrody z rąk Prezydenta Miasta Suwałk Czesława Renkiewicza. Wśród nagrodzonych była także nasza wychowanka Julia Ferenc z grupy Niebieskiej.

Serdecznie gratulujemy i życzymy jeszcze wielu sukcesów!

Nagroda w konkursie plastycznym

Bartek Olsztyn z grupy Białej w konkursie plastycznym „Barwy jesieni" zorganizowanym przez Przedszkole nr 6 zajął II miejsce. Bartek był bardzo zadowolony z otrzymanej nagrody.

Serdecznie gratulujemy!!!

Halowy Turniej Piłki Nożnej Przedszkolaków

Dnia 16.03.w Mońkach odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej Przedszkolaków o Puchar Starosty i Przewodniczącego Rady Powiatu Monieckiego. W turnieju tym brał udział nasz przedszkolak-Szymon Wawrukiewicz z grupy 5-latki- fioletowa. Drużyna Szymona zajęła III miejsce, a sam Szymon strzelił aż 5 goli!

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Ania Czarniecka

Ania Czarniecka z grupy "Niebieskiej" od dwóch lat gra w szachy. Pierwszy swój turniej rozegrała w wieku czterech lat. Od tego czasu uczestniczyła w wielu turniejach szachowych zdobywając czołowe miejsca. A to wykaz turniejów i miejsc w jakich uczestniczyła w tym roku:

Turnieje szachowe 2014 r.

  • 30.01.2014 Turniej Ferie Zimowe 2014 w SP 7 -  I miejsce w grupie przedszkolaków
  • 3-5.02.2014 Turniej Ferie Zimowe 2014 w SP 11, - III miejsce w grupie C (najmłodszej)
  • 16.03.2014 Indywidualne Mistrzostwa LZS Województwa Podlaskiego w Szachach - I miejsce w kategorii D7- dziewczęta, rocznik 2007 i młodsze
  • 23.03.2014 Szachowe Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Młodzików do lat 7 - VII miejsce
  • 12.04.2014r-  Mistrzostwa Suwałk Dziewcząt  do lat 8 w Szachach - II miejsce


Ania reprezentuje Przedszkole nr 7 w Suwalskiej Lidze Szkolnej w Szachach. Cieszymy się bardzo z dotychczasowych osiągnięć Ani i życzymy jej wielu dalszych sukcesów.

Wyniki konkursu

Dnia 07.04. został ogłoszony wymik konkursu plastycznego pt:"Zapalmy się na niebiesko dla autyzmu". Konkurs organizowany był przez Specjalny Ośrodek Opiekuńczy w suwałkach. Pośród wielu uczestników to właśnie Julia Kukowska z grupy Fioletowej(5-latków) zdobyła I miejsce.

Gratulujemy Julce i życzymy dalszych sukcesów.

Kolejny sukces Ani Czarnieckiej

Ania w dniach 29-30.04.2014r uczestniczyła w rozgrywkach szachowych w Poroninie. Startowała jako najmłodsza uczestniczka w kategorii do 7 lat. Były to Szachowe Ogólnopolskie Mistrzostwa Najmłodszych do lat 7. Zajęła 4 miejsce. Oprócz dyplomu przywiozła również puchar.

Ani życzymy dalszych sukcesów.

Wyniki konkursu plastycznego "Twórczość A.Fredry oczami dzieci"

Dnia 14.05. zostały ogłoszone wyniki konkursu plastycznego "Twórczość A.Fredry oczami dzieci".

Spośród wysłanych prac cztery zostały nagrodzone przez komisję:
II miejsce- Anna Bacewicz-5-latki grupa Fioletowa
III miejsce- Ula Zdancewicz- 6- latki grupa biała
 
wyróżnienie- Zuzia Popko -5-latki grupa Fioletowa 
                   Nikola Zdancewicz- 5-latki grupa Fioletowa
 
Wszystkim artystkom gratulujemy.

Olimpiada Małych Sportowców

Dnia 09.05. dzieci z grupy 6-latków wzięły udział w zmaganiach sportowych wszystkich przedszkoli w Olimpiadzie Małych Sportowców. Dzieci bardzo się starały i zdobyły najwyższe podium i I MIEJSCE! Zloty medal jest jeszcze cenniejszy, bowiem od kilku lat nasze przedszkole zdobywało zaledwie II miejsce. Grupa Biała zasłużyła na medal, gdyż dali z siebie 100 % pracy i wysiłku podczas rywalizacji.

Serdeczne GRATULACJE całej drużynie!