INFORNMACJA DLA RODZICÓW DOTYCZĄCA 1 WRZEŚNIA 2020 R

W związku z trwającą modernizacją naszego przedszkola prosimy rodziców o przyprowadzanie dzieci bramką od strony wieżowców. Rodzice z dziećmi wchodzą jednym wejściem do szatni, rozbierają dzieci i przekazują je pracownikowi, który doprowadzi dzieci do swojej sali. Wszystkie szatnie dzieci znajdują się na piętrze po jednej stronie oprócz grupy Żóltej , której szatnia jest na dole przy żłobku.Przyprowadzający dzieko powinien mieć maseczkę i postępować zgodnie z instrukcjami znajdującymi się na drzwiach wejściowych.Prosimy w tym dniu o dostarczenie wypełnionego Oświadczenia -druk do pobrania na stronie przedszkola lub wypełnić na miejscu w szatni.Za utrudnienia przepraszamy. Przypominamy, że przedszkole czynne jest od 6.30 do 16.30.