Pasowanie na Przedszkolaka w Grupie Czerwonej

Dnia 17 grudnia odbyło się w naszej grupie pasowanie na przedszkolaka. Nasze maluszki tego dnia zostały prawdziwymi przedszkolakami. Dzieci zaprezentowały piosenki, wierszyki i zabawy, których nauczyły się w przedszkolu. Dzieci zaśpiewały piosenki "Jestem sobie przedszkolaczek","Żabka" i "Mikołaj".Przedszkolaki recytowały wierszyki "My jesteśmy przedszkolaki"oraz "Mam trzy lata". Zaprezentowały zabawy muzyczno - ruchowe "Nie chcę Cię znać","Podajmy sobie ręce" oraz "Wesoła zabawa". Maluszki zaśpiewały również piosenki w języku angielskim "Jingle bells" i "Finger family". Możemy być dumni z naszych dzieci , ponieważ wykazały się wielką odwagą i każdy maluch wytrwał do końca uroczystości. Trzylatki otrzymały pamiątkowe dyplomy pasowania oraz książeczki. Pani Dyrektor wręczyła dzieciom dużo zabawek z okazji pasowania, które są u nas w grupie.
A na koniec uroczystości czekał na nas tort, który został zjedzony w mig przez nasze dzieciaki. Rodziców na uroczystości nie było, ale pasowanie zostało nagrane i będzie udostępnione dla rodziców.Wszyscy jesteśmy zadowoleni z naszych maluszków, ponieważ dużo się nauczyły w przedszkolu
i są już prawdziwymi przedszkolakami :) :) :)