Pożegnanie Zimy

Jak co roku 21 marca dzieci z naszego przedszkola żegnały zimę. Zarówno grupy młodsze jak i starsze wyszły z przygotowanymi przez siebie Marzannami na pochód wiosenny. Topiły marzanne zgodnie z tradycją aby pożegnać zimę. Natomiast Grupa Biała przygotowała piękną Panią wiosnę, która będzie nam teraz królowała.

Powitanie Wiosny

Dnia 21.03.2014r grupa 5 latków "A" "Niebieska" wiosnę witała w Szkole Podstawowej nr 10 w Suwałkach. W tym dniu klasy I - III prezentowały piosenki, tańce, zabawy na powitanie wiosny.

Nasza grupa zaprezentowała dwie piosenki: "Książki" - w wykonaniu Joanny Dominik , Oliwki Jakubowskiej, Nikodema Gotlejewskiego i Oliviera Muskały.Drugą piosenkę pt. "MIś pluszowy" zaśpiewała Maria Popławska. Dzieci w wesołych humorach wróciły do przedszkola.