Przegląd Piosenki Przedszkolnej

26.03.2014r. w naszym przedszkolu odbył się Przegląd Piosenki Przedszkolnej. Udział brało 33 uczestników - wszystkie grupy miały swoich reprezentantów.

Jury - pod przewodnictwem pani Dyrektor, po wnikliwej analizie wyłoniło laureatów konkursu. W kategorii dzieci młodszych - 3-4latków soliści: zwyciężył Oskar Wysocki( z grupy pomarańczowej )z piosenką "Popatrzcie na jamniczka", a zespołowo "Zielona Półnutka" (grupa zielona) z piosenką "Dziwny sen".

W  kategorii dzieci starszych 5-6latków jako solistka  najlepsza była  Wiktoria Staszkiewicz (grupa biała) w piosence "Kolorowe płatki", zaś zespołowo wygrały dzieci z grupy niebieskiej z piosenką "Książka". Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki, a laureaci przeglądu będą reprezentować nasze przedszkole w XIII Festiwalu Piosenki Przedszkolnej, który już wkrótce.

Gratulujemy laureatom i trzymamy kciuki!