Przyznanie nagród na XIII Festiwalu Piosenki Przedszkolnej

Protokół z dnia 11.04.2014r. z przyznania nagród na XIII Festiwalu Piosenki Przedszkolnej organizowanego przez Przedszkole nr 7 w Suwałkach.

Jurry w składzie:

  1. Pani Joanna Zakrzewska dyrektor Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Suwałkach
  2. Pani Dorota Frydrych – nauczyciel Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Suwałkach
  3. Pani Ewa Niedźwiecka – instruktor tańca z Regionalnego Ośrodka Kultury w Suwałkach
  4. Pani Jadwiga Tylenda – instruktor tańca z Regionalnego Ośrodka Kultury w Suwałkach

na posiedzeniu w dniu 11.04.2011 r. przyznano nagrody:

Soliści 3-4l.

I miejsce - MALWINA RADZEWICZ Przedszkole nr 4 z Odziałem Integracyjnym w Suwałkach – piosenka „Jesienna kołysanka”
II miejsce - OSKAR WYSOCKI - Przedszkole nr 7 w Suwałkach – piosenka „Popatrzcie na jamniczka”
III miejsce – OLIWIA RUDZIEWICZ Przedszkole nr 10 w Suwałkach - piosenka ”Maszeruje wiosna”
Wyróżnienie – KORNELIA BARANOWSKA Przedszkole nr 2 w Suwałkach - piosenka „Mam cztery lata”

Zespoły 3-4 l.

I miejsce - INESA NIEWULIS, ANNA RADZEWICZ, GABIJA STAŚKIELUNAS, SARA PIK, MARIA MURAWSKA - Przedszkole Samorządowe z Polskim i Litewskim Językiem Nauczania w Puńsku – piosenka "Kiśkiy dainele" (Piosenka zajączków)
II miejsce - „ZIELONA PÓŁNUTKA” – ANTOŚ MIKOŁAJCZYK, WIKTORIA POŹNIAK, POLA FIODOROW, MARIANNA STEMPSKA, EMILIA Przedszkole nr 7 w Suwałkach - piosenka „Dziwny sen”
III miejsce - Niepubliczne Przedszkole "Słoneczko": zespół "Słoneczne nutki": JULIA RADKIEWICZ, NADIA POŚWIATOWSKA, MACIEJ DWOJAKOWSKI, OSKAR SAK – piosenka "Wesołe krasnoludki"

Soliści 5-6 l.

I miejsce – SEBASTIAN WALENTO - Przedszkole Miejskie nr 1 w Suwałkach– piosenka „Nosek”
II miejsce – JAKUB BURACZEWSKI - Przedszkole nr 1 w Sejnach piosenka „Laleczka z saskiej porcelany”
III miejsce – ROZALIA ZAWADZKA - Przedszkole nr 4 z Odziałem Integracyjnym w Suwałkach – piosenka „Smutna burza”
Wyróżnienie – MAGDALENA MIŁOWICKA - Szkoła Podstawowa nr 7 w Suwałkach – piosenka "Halo,halo”
Wyróżnienie - ALEKSANDRA JARUSZEWICZ Przedszkole nr 2 w Augustowie – piosenka „Zakochany Pierot”

Zespoły 5-6 l.

I miejsce - OLIWIA JAKUBOWSKA, JOANNA DOMINIK, NIKODEM GOTLEJEWSKI, OLIVIER MUSKAŁA – piosenka „Książki”
II miejsce - "Wesoła Piątka":ADA CECKOWSKA, JULIA JURCZYK, LENA BOGUSZEWSKA, NIKOLA WORONKO, ZOFIA HOŁUB - Przedszkole nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi w Suwałkach– piosenka "Kwiatki Bratki"
III miejsce - "Kuchareczki":JULIA BIGIELIS, JULIA SZKIRUĆ, HANNA CHAŁKO, AMELIA OŁOWNIUK, GABRIELA SIENKIEWICZ - Przedszkole nr 8 w Suwałkach – piosenka "Kucharki"
Wyróżnienie - "Wiosenne Panny": PATRYCJA TUROWICZ, NIKOLA BERNACKA, ALEKSANDRA GUDZIEWSKA - Przedszkole Miejskie nr 1 w Sejnach – piosenka "Wiosenny rock-endrol"

 

Wróć