Spotkanie starszaków z Bartoszem Charko -trenerem piłki nożnej

Dnia 4 października 2018 roku starszaków odwiedził trener piłki nożnej Bartosz Charko, który prowadzi zajęcia  w ramach projektu Football Baby. Football  Baby to projekt ogólnorozwojowych zajęć ruchowych z elementami piłki nożnej dla dzieci w wieku przedszkolnym. Pan Bartosz rozmawiał z dziećmi na temat zdrowego trybu życia. Rodzice dzieci, którzy byliby zainteresowani projektem „Pierwsza piłka”  zapraszamy na stronę footballbaby.pl . Następnie grupa Niebieska udała się z panem Bartoszem do sali rytmicznej  gdzie uczestniczyli w zabawach ruchowych. Nasz gość obiecał dzieciom, że jeszcze raz odwiedzi dzieci aby już na świeżym powietrzu przeprowadzić zajęcia z piłki nożnej. Chłopcy już nie mogą się doczekać. Serdecznie zapraszamy.