Teatrzyk pt. „Krasnal Łakomczuszek w Krainie Słodyczy”

Dnia 12.03.2014 roku nasze przedszkole odwiedziło Studio Artystyczne „Premiera”,które przedstawiło teatrzyk pt. „Krasnal Łakomczuszek w Krainie  Słodyczy”. Bohaterem spektaklu jest  Łakomczuszek – sympatyczny krasnal, który ciągle się objada, nie bacząc na konsekwencje. Mimo dobrych rad przyjaciół (Bobra i Królika) krasnal słyszeć nawet nie chce o jedzeniu warzyw, owoców i porannej gimnastyce.

Przedstawienie porusza problem niezdrowej żywności, tak popularnej wśród dzieci, które zamiast warzyw i owoców coraz częściej wybierają czekoladę, chipsy i coca-colę. Spektakl dostarczył przedszkolakom niezapomnianych wrażeń. Dzieciaki obserwowały z zainteresowaniem losy głównego bohatera.

Mamy nadzieję, że historia Łakomczuszka wpłynie na popularność zdrowego trybu życia wśród naszych milusińskich, ich aktywność fizyczną i lepsze samopoczucie.