Wreszcie doczekaliśmy się pogody!!!

4 latki z Grupy Żółtej pojechały autokarem na Święto Pieczonego Ziemniaka do gospodarstwa agroturystycznego „Miodoborze” w Starych Motulach.

Przemili gospodarze przygotowali dzieciom mnóstwo atrakcji. Najpierw oprowadzili nas po swoim gospodarstwie. Pokazali króliki, bażanty, przepiórki, świnki, dzika, konia, muła, różnoraki drób. Dzieci mogły karmić kozy, owce  i daniele.

Potem wszyscy pojechaliśmy wozem na pole zbierać ziemniaki. Niektórzy po raz pierwszy w życiu!

W domku przy kominku trwały zajęcia konstrukcyjne z darów jesieni. Aż wreszcie przyszedł czas na konsumpcję zawartości plecaków. Dzieci znalazły również czas na wspaniałą zabawę w ogrodzie.

Wycieczka szczęśliwie dobiegła końca, ale chcielibyśmy tam kiedyś jeszcze wrócić!!!