WYNIKI KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO "PRZYRODA WOKÓŁ NAS"

W Przedszkolu Nr 7 od 10.09.2018 do 23.09.2018 trwał konkurs fotograficzny "Przyroda wokół nas"

W konkursie wzięło udział 40 fotografii, które przedstawiały piękno naszej suwalszczyzny oraz innych zakątków świata.

Skład komisji oceniającej walory przyrodnicze i estetyczne zdjęć :dyrektor przedszkola Anna Eleksnin-Lachowska,

nauczyciele : Alina Orłowska i Beata Borkowska

księgowa : Agnieszka Rzadkowska

Komisja wyróżniła 7 fotografii :

1. Urszula Sienkiewicz "Bzz,bzz,bzz" - Grupa Pomarańczowa

2. Zuzanna Szulc "Źrebaczki" - Grupa Żółta

3. Julia Sieńkowska "Rusałka admirał" - Grupa Niebieska

4. Nadia Seredzińska "Park Narodowy Jezior Plitwickich" - Grupa Zielona Półnutka

5. Malwina Lipska "Oka mgnienie" - Grupa Niebieska

6. Kamila Gudanowska "Krzyżak" - Grupa Niebieska

7. Amelia Rojek "Muchomorki" - Fioletowa

Wszystkie zdjęcia biorące udział w konkursie były niezwykłe. Przyroda, która nas otacza jest przepiękna i budzi
w nas zachwyt. Najważniejsze jest to, że rozbudzamy w naszych dzieciach zainteresowanie przyrodą oraz ich wrażliwość na piękno natury. Dziękujemy Dzieciom oraz Rodzicom za przysłane fotografie. Wyróżnione zdjęcia będą zdobiły korytarz naszego przedszkola. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają dyplomy i nagrody.

Dziękujemy !!!