Najnowsze wydarzenia

Międzynarodowy Dzień Kropki

"Od maleńkiej kropki wszystko się zaczyna" - to fragment piosenki o małej Vasthi , bohaterce książeczki Petera Reynoldsa "The Dot". 15 września został uznany za Międzynarodowy Dzień Kropki.

 

Więcej...

Pierwsze dni w przedszkolu- grupa Niebieska

W nowym roku szkolnym powitaliśmy najmłodszych przedszkolaków.

Więcej...

Ewakuacja!

Przebieg ewakuacji w Żłobku Miejskim i Przedszkolu nr 7:

Ewakuacja została rozpoczęta po zapowiedzi ustnej Uwaga, uwagaogłaszam ewakuację przedszkola” oraz sygnale alarmowym w postaci gwizdka . Dyrektor - koordynator ewakuacji oraz nauczyciele przedszkola , woźne, opiekunki żłobkowe zajmujące się dziećmi w poszczególnych grupach rozpoczęły akcję ewakuacyjną. .

- przygotowali i ustawili dzieci dwójkami i zgodnie z planami ewakuacji opuścili budynek.

Wychodząc nauczyciele zabrali dzienniki zajęć, Po wyjściu z budynku sprawdzono obecność dzieci. Każda z nauczycielek odpowiedzialna za poszczególną grupę przekazała koordynatorowi odpowiedzialnemu za ewakuację ilość dzieci będących w tym dniu w przedszkolu oraz ilość dzieci ewakuowanych z przedszkola. Ustalono, że wszystkie osoby będące w tym dniu w przedszkolu opuściły budynek przedszkola. Przedszkole posiada oświetlenie ewakuacyjne, dopływ prądu do budynku został wyłączony , automatycznie wszystkie urządzenia pracujące w przedszkolu zostały wyłączone.

Ćwiczenia odbyły się sprawnie i w nagrode dzieci wysłuchały o pracy strażaka, oraz mogły zajrzeć do wyposażenia wozu strażackiego.

Więcej...