Inicjatywa Rodzicielska w Pomarańczowej
Dziękujemy Pani Agnieszce, mamie Mikołaja D. za inicjatywę rodzicielską z okazji Tłustego Czwartku, pączki Oreo wszystkim dzieciom bardzo smakowały, dziękujemy!!!
Dziękujemy Pani Agnieszce, mamie Mikołaja D. za inicjatywę rodzicielską z okazji Tłustego Czwartku, pączki Oreo wszystkim dzieciom bardzo smakowały, dziękujemy!!!
W dniu 28.02. w PUZ grupa Pomarańczowa i Fioletowa oglądała spektakl pt. ,,Feliks mądra mrówka” w wykonaniu Teatru Wrocławskiego In-Art.
Realizacja projektu ,,Skąd się biorą produkty ekologiczne?” w grupie Pomarańczowej. Grupa pomarańczowa zna już piramidę zdrowego odżywiania, znak produktów ekologicznych oraz wie jaka żywność jest dla nas zdrowa.
Dnia 21.02 grupa Pomarańczowa uczestniczyła w zajęciach organizowanych przez Bibliotekę Publiczną im. Marii Konopnickiej z okazji Dnia Kota.
Dziś święto wszystkich kotów, kotków i koteczków. My od rana bawimy się kocimi zadaniami.
Dziś są walentynki!Dla chłopca i dziewczynki!Wszyscy sobie ślą serduszka,a ja szepnę Ci do uszka:Już o Tobie wiele wiem,coraz bardziej lubię Cię! Dziękujemy rodzicom za przygotowanie niespodzianek!