Angielski w Grupie Czerwonej

Dn.27.09.2021 r. dzieci z Grupy Czerwonej utrwalały wcześniej już poznane oraz nowe słówka z zakresu tematycznego „Parts of body – Części ciała”. Dzieci bardzo chętnie przyswajają wiedzę z języka angielskiego.

Matematyczne zabawy z Wiatrakiem

Dzisiaj dzieci z Grupy Czerwonej uczyły i bawiły się korzystając z matematycznego wiatraka. To doskonała metoda aby utrwalać i rozwijać umiejętności matematyczne. To była świetna zabawa i nauka w jednym.

Zbiórka karmy dla zwierząt

W związku ze zbliżającym się Światowym Dniem Zwierząt (04.10) bardzo gorąco zachęcamy do wspólnej zbiórki karmy dla psów i kotów, które przekażemy potrzebującym zwierzakom w naszym mieście. Liczymy na Wasze dobre serca.

Na skrzyżowaniu

W piątek Zieloni wybrali się na skrzyżowanie, by po raz kolejny sprawdzić swoje umiejętności i wiedzę z zakresu ruchu drogowego.

Park jesienią

W  tym tygodniu grupa Niebieska utrwalała wiedzę o parku jesienią. Dzieci oglądały film edukacyjny, w którym dowiedziały się dlaczego liście jesienią zmieniają swój kolor,  rozpoznawały drzewa, ich liście oraz owoce i nasiona. Udaliśmy się na spacer i zbieraliśmy  kasztany i żołędzie, które wykorzystaliśmy do zabawy rytmicznej.

Comiesięczne wyjazdy dzieci do kina

Rada Rodziców naszego przedszkola zaproponowała na spotkaniu z Panią Dyrektor comiesięczne wyjazdy do kina. Koszt jednorazowego wyjazdu – 20 zł. Najbliższy seans – 6.X. (środa) „Rodzinka rządzi”. Wpłaty do dnia 29.09.2021 r.

Suwalska Karta Mieszkańca

Uwaga Rodzice !!! Przypominamy o aktualizacji Suwalskiej Karty Mieszkańca. Uprzejmie informujemy, że suwalski samorząd zmierza do wprowadzenia systemu informatycznego dedykowanego Suwalskiej Karcie Mieszkańca, który jednocześnie będzie umożliwiał jej posiadanie w formie elektronicznej, jako aplikację na telefon. Mając na uwadze, że w miesiącu lipiec – wrzesień 2021 r. większość wydanych kart, straci ważność, a o za … Czytaj dalej

Jesienny spacer

Dzisiaj grupa Zielona skorzystała z przerwy w opadach i wybraliśmy się na jesienny spacer, podczas, którego znaleźliśmy jesienne skarby. Najwięcej frajdy sprawiło nam ich szukanie

Spotkanie z policjantami w ramach projektu „Szczęśliwe dzieciństwo bez nałogów”

Dzisiaj w ramach projektu „Szczęśliwe dzieciństwo bez nałogów”, odwiedzili nas policjanci z naszej komendy. Mówili dzieciom jak rozpoznać sytuacje niebezpieczne, co trzeba robić, kiedy nam coś zagraża i gdzie szukać pomocy. Przypomnieli także o zasadach bezpieczeństwa na przejściach drogowych. Na koniec zaprosili nas do oglądania nowiutkiego radiowozu, co wywołało mnóstwo pozytywnych emocji. Bardzo dziękujemy!!!