Zajęcia muzyczne
Podczas zajęć muzycznych dzieci poznały nowy instrument perkusyjny – werbel. Przedszkolaki dowiedziały się jak jest zbudowany, w jaki sposób wydobywa się z niego dźwięk oraz gdzie można go usłyszeć.
Podczas zajęć muzycznych dzieci poznały nowy instrument perkusyjny – werbel. Przedszkolaki dowiedziały się jak jest zbudowany, w jaki sposób wydobywa się z niego dźwięk oraz gdzie można go usłyszeć.
Dziś w ogrodzie przedszkolnym z animatorkami Centrum Aktywności i Arteterapii powitaliśmy Wiosnę.
Nasze przedszkole odwiedził Pan Kamil, tata Olusia i Kornelka , który przeczytał dzieciom książeczkę o kangurku i radzeniu sobie ze złością. Gość był przebrany w strój kangurka, co wzbudziło duże zainteresowanie wśród przedszkolaków. Dzieci z zaciekawieniem słuchały opowieści, a po jej zakończeniu każde z nich otrzymało drobny upominek. Spotkanie było bardzo miłe i radosne. Dziękujemy … Czytaj dalej
18 marca odbyły się w naszym przedszkolu Eliminacje do Festiwalu Piosenki Przedszkolnej. Tego dnia scena należała do najmłodszych artystów, pełnych energii, uśmiechu i odwagi, by zaprezentować swoje talenty. Gratulujemy wszystkim uczestnikom !
Dziś w przedszkolu gościliśmy iluzjonistę. To były niezapomniane chwile pełne magii i radości.