Teatrzyk „Uwierz w Świętego Mikołaja”
W poniedziałek gościliśmy Studio Artystyczne ,,Pasja” z Białegostoku z teatrzykiem pt. ,, Uwierz w Świętego Mikołaja”.
W poniedziałek gościliśmy Studio Artystyczne ,,Pasja” z Białegostoku z teatrzykiem pt. ,, Uwierz w Świętego Mikołaja”.
Serdecznie dziękujemy wszystkim którzy wsparli kolejną edycję Mikołajkowego Autobusu Radia 5, a w szczególności całej społeczności przedszkolnej, rodzicom oraz przedszkolakom.
Pan Prezydent Czesław Renkiewicz odwiedził dziś nasze przedszkole, aby spotkać się z dziećmi i wręczyć prezenty z okazji Mikołajek.
Dzień Misia to święto, które celebruje pluszową zabawkę jako symbol dzieciństwa i przyjaciela, któremu powierza się troski i marzenia. „Misiu, misiu mój słodziaku,będziesz siedział dziś w plecaku.Musze zabrać cię do przedszkola,bo to dzień jest wyjątkowy.Święto misia!- super sprawabędzie dobra dziś zabawa.Wszyscy miło czas spędzimymisie mocno przytulimy.”
Klarnet to nowy instrument dęty, z którym zapoznał nas Pan Daniel.