„Gdzie to słońce się podziało” – kolejna inicjatywa rodzicielska w grupie Białej

Tym razem maluszki z grupy „Białej” gościły babcię Jasia panią Danutę Matysewicz- autorkę dwóch tomików wierszy „Schody do nieba”, „Dotyk nieba” oraz pięknej opowieści dla dzieci „Gdzie to słońce się podziało”. Autorka miała okazję spotkać się z koleżankami i kolegami swojego wnuka w przedszkolu, a dzieci wysłuchały pięknej opowieści o Lence, która słońca szukała….(….) „Morał z tej opowieści wynika taki, że słońce z braku miłości nadzwyczajniej znika. A jeśli miłość i zgoda w rodzinie, promień słoneczny nie zaginie! Oh, jak cudownie znowu jest na świecie! Widzieć i teraz wiecie! Nie jest to bajka, lecz powieść prawdziwa, Lena opisała to, co przeżyła”

Na koniec spotkania były słodkie upominki podarowane przez babcię Jasia.