„Już pożegnania nastał czas” – to motyw przewodni dla uroczystości zakończenia edukacji przedszkolnej, która odbyła się w grupie Białej. Piękna uroczystość pożegnania przedszkola łączyła uroczysty ton z dziecięcą radością, tworząc niezapomniane wspomnienia dla dzieci, rodziców i nauczycieli. Uroczystość rozpoczęła się wspólnym odśpiewaniem Hymnu „Siódemeczki”, a następnie tańcząc Kujawiaka zespół „Białe nutki” nadały wydarzeniu elegancji. Dzieci zaprosiły wszystkich gości na chwile wzruszeń i radości. Na koniec oficjalnej uroczystości został rozbity „Mur braterstwa i przyjaźni”, który rodzice razem z trzy letnimi dziećmi zbudowali w grupie Białej. Mur przetrwał 4 lata, nawiązały się pierwsze przyjaźnie nie tylko między dziećmi, ale rodzicami też.






















