Eko Moda

Gabrysia Topa z grupy Białej i Zuzia Topa z grupy Czerwonej wzięły udział w VI Międzyprzedszkolnym Pokazie Mody Ekologicznej w Przedszkolu nr 4 z Odziałem Integracyjnym w Suwałkach. Siostry zaprezentowały swoje stroje ekologiczne przygotowane z pomocą mamy. Gratulujemy wybiegu,

Przedszkole nr 7 w Suwałkach
Privacy Overview

Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka (ang. cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, umieszcza je w pamięci Twojego urządzenia.