Gabrysia Topa z grupy Białej i Zuzia Topa z grupy Czerwonej wzięły udział w VI Międzyprzedszkolnym Pokazie Mody Ekologicznej w Przedszkolu nr 4 z Odziałem Integracyjnym w Suwałkach. Siostry zaprezentowały swoje stroje ekologiczne przygotowane z pomocą mamy. Gratulujemy wybiegu,







