Pożegnanie 6 – latków

W naszym przedszkolu odbyła się wyjątkowa uroczystość – pożegnanie najstarszych grup, które już wkrótce rozpoczną swoją szkolną przygodę.

Dzieci z zaangażowaniem żegnały starszaków, dziękując im za wspólne zabawy, pomoc i bycie wzorem do naśladowania.

Życzymy Wam:

  • wielu sukcesów w szkole
  • wspaniałych przyjaciół
  • ciekawych lekcji i odkrywania świata
  • odwagi w spełnianiu marzeń

Pamiętajcie o nas i odwiedzajcie swoje przedszkole!

Przedszkole nr 7 w Suwałkach
Privacy Overview

Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka (ang. cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, umieszcza je w pamięci Twojego urządzenia.