Dzień Dziecka grupa Fioletowa i Niebieska spędziła w miejscowości Sobole. Na dzieci czekało mnóstwo atrakcji: tyrolka , zjeżdżalnia na oponach, mini zoo, dmuchańce, kuchnia błotna , piano party. Wszystkim przedszkolakom w dniu ich święta życzymy, aby każdy dzień był fascynującą przygodą. Niech Wasze dzieciństwo będzie kolorowe, beztroskie i pełne uśmiechu. Mnóstwa wspaniałych przyjaciół i samych radosnych chwil!



















































