Grupa Fioletowa wyruszyła do Sali edukacyjnej „Ognik” 15 września, 202115 września, 2021 Zgodnie z tematyką tego tygodnia chcemy jak najwięcej dowiedzieć się i nauczyć o bezpieczeństwie w różnych sytuacjach w życiu codziennym. Dodatkowo obejrzeliśmy również wspaniałe wozy strażackie.