GRUPA FIOLETOWA W ROLI AKTORÓW

Dzieci z grupy Fioletowej przygotowały przedstawienie w ramach realizacji projektu z zakresu profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych i narkomanii ,,Przedszkole bez nałogów, część II”. Inscenizacja odbyła się 21 września. Przedszkolacy w ciekawy sposób przedstawili rozprawę sądową, w której w roli oskarżonych wystąpili Piwo i Narkotyki. Świetnie odegrali swoje role: Sędzia, Prokurator, Adwokat, Biegły, Świadkowie: lekarz, dziecko, Sekretarka, Piwo, Narkotyki, Policjanci. Młodzi aktorzy zadbali także o odpowiednie rekwizyty i stroje. Sala przedszkolna zamieniała się więc w salę sądową, wszyscy z wielkim zapałem i przejęciem odgrywali swoje role. Nad całością czuwała Pani Żaneta Andruczyk i Beata Zdancewicz, a efekty pracy widać na załączonych zdjęciach.

Przedszkole nr 7 w Suwałkach
Privacy Overview

Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka (ang. cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, umieszcza je w pamięci Twojego urządzenia.