Grupa Pomarańczowa piecze świąteczne pierniczki.

Święta tuż, tuż, więc nadszedł czas na pieczenie pierniczków. Dzieci dodały składniki potrzebne do zrobienia ciasta, wałkowały i wykrawały różne wzory- choinki, księżyce, dzwonki i gwiazdki . Efektem naszej pracy były pełne blaszki ciasteczek , które zostały upieczone i udekorowane.  Zapach pierników wprawił nas w świąteczny nastrój.

Przedszkole nr 7 w Suwałkach
Privacy Overview

Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka (ang. cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, umieszcza je w pamięci Twojego urządzenia.