II spotkanie z Zippim

Wczoraj Zielona spotkała się po raz drugi z Zippim. Tematem spotkania było „Uczucie złości”. Dzieci odgrywały scenki sytuacyjne i szukały sposobów, które pomogą poczuć się trochę lepiej, gdy odczuwamy złość i rozdrażnienie.

Przedszkole nr 7 w Suwałkach
Privacy Overview

Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka (ang. cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, umieszcza je w pamięci Twojego urządzenia.