Uroczyste rozświetlenie Choinki Miejskiej

 W Mikołajki o godz. 17:00 odbyło się uroczyste rozświetlenie Choinki Miejskiej na placu Marii Konopnickiej w Suwałkach, które dokonał Prezydent Miasta Suwałk Czesław Renkiewicz. A otwierało tą uroczystość Studio Tańca Radość do którego uczęszcza nasz kolega z grupy Zielonej – Kuba. Tego wieczoru tańczył na scenie. Brawo!!!  

Przedszkole nr 7 w Suwałkach
Privacy Overview

Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka (ang. cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, umieszcza je w pamięci Twojego urządzenia.