Wizyta w pracowni artystycznej SOK

Grupa Zielona w poniedziałek odwiedziła pracownię artystyczną Sok i wzięła udział w zajęciach plastycznych pt. „Mikołaj artystyczne” prowadzonych przez Pana Mieczysława Iwaszko. Dzieci robiły Mikołaje według własnego pomysłu. Zajęcia były bardzo twórcze i ciekawe. Jak wracaliśmy oczywiście nie mogliśmy nie zatrzymać się na chwilkę by pobawić się śniegiem, anioły lub orły śniegowe fantastyczne.

Przedszkole nr 7 w Suwałkach
Privacy Overview

Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka (ang. cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, umieszcza je w pamięci Twojego urządzenia.