Wycieczka do warzywniaka

Tematem przewodnim w tym tygodniu w grupie Zielonej jest jesienny sad i owoce, jakie możemy w nim znaleźć. Rano, tworzyliśmy na kartkach piękne jesienne drzewa owocowe, a następnie wybraliśmy się z wizytą sąsiedzką do „Warzywniaka”. Było tam mnóstwo jabłek, gruszek, śliwek podobnych do tych z naszych obrazów. Widzieliśmy również inne owoce, które bez trudu potrafiliśmy nazwać i wiedzieliśmy, że nie pochodzą z naszych sadów. Zrobiliśmy także małe zakupy.

Przedszkole nr 7 w Suwałkach
Privacy Overview

Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka (ang. cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, umieszcza je w pamięci Twojego urządzenia.