13 czerwca w ramach „Rozbiegane Suwałki 2026 – Miejskiego Święta Biegania” spotkały się suwalskie dzieci i młodzież, by wspólnie poczuć energię. Na starcie nie zabrakło przedszkolaków z grupy Żółtej: Kornelki, Gabrysi, Miłosza i Franka.
Gratulujemy sportowej postawy:)


