Skaczemy, kręcimy i świetnie się bawimy!

Dzieci z Żółtej z radością bawiły się hula-hop oraz uczyły się skakać na gumie. Podczas wspólnych zabaw rozwijały koordynację ruchową, sprawność fizyczną i współpracę w grupie. Nie zabrakło uśmiechu, dobrej zabawy i wielu pozytywnych emocji.

Przedszkole nr 7 w Suwałkach
Privacy Overview

Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka (ang. cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, umieszcza je w pamięci Twojego urządzenia.