Skaczemy, kręcimy i świetnie się bawimy! 28 maja, 2026 Dzieci z Żółtej z radością bawiły się hula-hop oraz uczyły się skakać na gumie. Podczas wspólnych zabaw rozwijały koordynację ruchową, sprawność fizyczną i współpracę w grupie. Nie zabrakło uśmiechu, dobrej zabawy i wielu pozytywnych emocji.