Jesienny spacer
Dzisiaj grupa Zielona skorzystała z przerwy w opadach i wybraliśmy się na jesienny spacer, podczas, którego znaleźliśmy jesienne skarby. Najwięcej frajdy sprawiło nam ich szukanie
Dzisiaj grupa Zielona skorzystała z przerwy w opadach i wybraliśmy się na jesienny spacer, podczas, którego znaleźliśmy jesienne skarby. Najwięcej frajdy sprawiło nam ich szukanie
Na zajęciach z języka angielskiego bawiliśmy się kolorami. Przypominaliśmy ich nazwy i szukaliśmy przedmiotów w odpowiednim kolorze.
Dzisiaj w ramach projektu „Szczęśliwe dzieciństwo bez nałogów”, odwiedzili nas policjanci z naszej komendy. Mówili dzieciom jak rozpoznać sytuacje niebezpieczne, co trzeba robić, kiedy nam coś zagraża i gdzie szukać pomocy. Przypomnieli także o zasadach bezpieczeństwa na przejściach drogowych. Na koniec zaprosili nas do oglądania nowiutkiego radiowozu, co wywołało mnóstwo pozytywnych emocji. Bardzo dziękujemy!!!
Dziś grupa Zielona ćwiczyła na edukacyjnym dywanie -Tuputanie.Wszyscy byli zachwyceni możliwością wspólnych zabaw.
Na zajęciach z języka angielskiego zawsze jest ciekawie i wesoło. Zawsze jest dużo śpiewu i ruchu, czyli tego, co dzieci uwielbiają robić. Na każdych zajęciach wprowadzane są nowe słówka i utrwalane są te, które dzieci poznały wcześniej. Wszystko to w formie zabawy, dzięki czemu maluchy łatwiej przyswajają angielskie słownictwo. W tym tygodniu przypominaliśmy i utrwalaliśmy … Czytaj dalej
Dzieci z grupy Fioletowej przygotowały przedstawienie w ramach realizacji projektu z zakresu profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych i narkomanii ,,Przedszkole bez nałogów, część II”. Inscenizacja odbyła się 21 września. Przedszkolacy w ciekawy sposób przedstawili rozprawę sądową, w której w roli oskarżonych wystąpili Piwo i Narkotyki. Świetnie odegrali swoje role: Sędzia, Prokurator, Adwokat, Biegły, Świadkowie: lekarz, … Czytaj dalej
Drogie Dzieci! Przedszkole to bardzo ważny etap w życiu każdego z Was, to czas beztroskiej zabawy, odkrywania świata, poznawania jego tajemnic. W przedszkolu zawiązujecie pierwsze przyjaźnie, uczycie się wzajemnego szacunku i współpracy. Życzę Wam abyście wykorzystali ten czas jak najlepiej, to piękne chwile, które często będą powracały w Waszych wspomnieniach jak będziecie już dorośli. Pamiętajcie-bycie … Czytaj dalej
Fotobudka to kolejna zabawa dla naszych dzieci z okazji Dnia Przedszkolaka