Spotkanie z Klaunem Słowikiem
Klaun Słowik poza występem zostawił piękne przesłanie…..(….)”pod makijażem każdego klauna jest prawdziwy artysta….a makijaż wyraża tylko różne emocje na twarzy”(…).
Klaun Słowik poza występem zostawił piękne przesłanie…..(….)”pod makijażem każdego klauna jest prawdziwy artysta….a makijaż wyraża tylko różne emocje na twarzy”(…).
Zajęcia na trampolinach to doskonała forma aktywności fizycznej dla dzieci. Skakanie rozwija koordynację ruchową, równowagę oraz wzmacnia mięśnie. Wszystkie zajęcia odbyły się pod opieką wykwalifikowanych instruktorów.
W dniu 27.04.2026 . grupa Biała uczestniczyła w zajęciach terapeutycznych pt. „Planeta puzzli” prowadzonych przez panie psycholog i pedagog z naszego przedszkola. Celem zajęć było budowanie relacji oraz uczenie się współpracy i rozumienie emocji akceptacji różnorodności. Dziękujemy paniom za ciekawe zajęcia.
Grupa Żółta w ramach programu ekologicznego odbyła zajęcia edukacyjne w PGO. Celem zajęć było zapoznanie się z zasadami prawidłowej selektywnej zbiórki odpadów, zrozumienie potrzeby ich segregacji a także postępowanie z odpadami niebezpiecznymi i problemowymi.
24.04 odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastyczno – technicznego „Eko – sztuka” zorganizowany przez Przedszkole nr 6 w Suwałkach. Gabi z Grupy Żółtej otrzymały dyplom i nagrody. Gratulujemy!
Grupa Biała, która reprezentowała nasze przedszkole na XXII Wielkiej Olimpiadzie Małych Sportowców zajęła I miejsce!!! Gratulacje!!!
Podczas zajęć terapeutycznych z pedagogiem i psychologiem , Staś i Kaja wprowadzili grupę w świat widziany ich oczami. Uczestnicy mieli okazję lepiej zrozumieć , w jakimi trudnościami mierzą się niektórzy rówieśnicy oraz jak ważna jest uważność i troska o potrzeby innych . Grupa Fioletowa mogła przekonać się , jak istotne jest wsparcie , empatia i … Czytaj dalej
Dnia 21 kwietnia Agata Koncewicz z grupy Białej reprezentowała nasze przedszkole w konkursie recytatorskim „Wiosna wierszem malowana” organizowanym przez Oddział Przedszkolny w Szkole Podstawowej nr 10. Agata recytowała wiersz Joanny Guściory „Przedwiośnie”.